Ing. Veronika Gorgolová

 

Narozená 28.7.1991 v Ostravě.

 

2006-2010 studium Střední zemědělská škola v Českém Těšíně, obor agropodnikání. 2010-2015 studium na Agronomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, obor zahradnictví. 2015-2017 Studium na Agronomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, obor zahradní tvorba.

 

K navrhování zahrad jsem se dostala již na střední škole, kde jsem během prázdnin pracovala pro zahradní architektku. Tato práce mě tak uchvátila, že jsem věděla, že se tímto oborem chci zabývat i v dalším studiu. K mým nejoblíbenějším návrhům patří přírodní zahrady, které jsou v souladu nejen s okolní přírodou, ale také s živočichy. Na samotných projektech mě pak baví nejen samotné navrhování, vymýšlení budoucí podoby zahradního prostoru, ale také následná realizace. Při realizaci lze vidět, jak se jeho myšlenkové idey zhmotňují a následně jakou radost toto všechno přináší uživatelům zahrady.

 

Kromě práce, která je pro mě koníčkem, si ráda zajdu na výstavu, do divadla, zajímám se o jakékoliv kulturní akce a také mám velice ráda procházky se svým psem Tobym.